Cuma, Ağustos 01, 2008

Beat goes on...

Beklenen tatil -ya da gecikmeli balayı- nihayet yaklaştı. Bir hafta daha buralardayız ve sonra bir aksilik olmaz ise eğer, 15 gün uzaklaşacağız Adana'dan. 4-5 gün İzmir'de akraba-arkadaş ziyaretleri yapılacak, sonra 2-3 gün Ankara ve peşinden 1 hafta Karadeniz'de olacağız! Bukla'nın Trans Kaçkar turuna rezervasyon yaptırdık.İçim dışım standart oldu. ISO 14001, OHSAS 18001, TS EN ISO/IEC 17025 ile geçiyor günler. Kimyager olarak laboratuvarda çalışamaz oldum. Döküman hazırlamak, eğitim planlamak ve vermek, dış kaynaklı dökümanları takip etmek, standartlar ile ilgili tüm yan kaynakları taramak, öğrenmek ve de iç tetkikleri yapmak ile uğraşırken laboratuvara yeteri kadar vakit ayıramıyorum. Gerçi lab teknisyenlerimiz son derece memnun bu durumdan :))

@ Dinemiz; kimyager için olanından istiyorum bunlardan! Fotocenik değilim biliyorsun ama yaparsın artık bişeyler corel ile. Kompoziyon hazır bile. HCl şişesi, erlen, büret, mezür, beher, cam pipet, otomatik pipet, balon joje, 2 boyunlu balon, geri soğutucu, ayırma hunisi, deney tüpleri ve bunların bilimum kombinasyonları ile çalışılacak. Arkada da fon olarak periyodik tablo. Bak sen de bir kimyagersin, aynısını sende de yaparız :))

Son bir aydır sadece şu dört parçayı dinliyorum, bıkmadım usanmadım:
- You know I'm no good (Amy Winehouse)
- Love is a losing game (Amy Winehouse)
- Back to Black (Amy Winehouse)
- Beat goes on (Madonna)

Gönderiyi yazdığım şu vakitlerde (01.08.2008, 10:07) işyerinde olduğum için ve işyerinde efendim böyle müzik olsun, video olsun, eğlence olsun tarzı siteler yasaktan dolayı açılamadığı için ve de youtube halen kapalı olduğu için link veremiyorum. Kusura bakmayınız.